Výrobky Kraš

KRÁLOVSTVÍ ZVÍŘAT

Nejtenčí a nejlepší dětská čokoláda spolu s obrázky zvířat a albem na nálepky pokračuje se stejnou popularitou. Přináší radost nejmenším, vzdělává a posiluje lásku ke zvířatům již více než 70 let.

Sbírej obrázky z obou balení a získej odměnu.

KRÁLOVSTVÍ ZVÍŘAT Čokoláda

Objednejte si své album! Podrobnosti na www.animalkingdom.cz

 

KRÁLOVSTVÍ ZVÍŘAT Milksy – mléčná čokoláda s mléčnou náplní.

GRIOTTE

Griotte se vyrábí podle původní receptury více než 90 let a višně pro Griotte se pěstují se zvláštní péčí v sadech Kraš. Svůdná chuťová směs tmavé čokolády a likérového centra dělá z Griotte jednu z klasik značky Kraš. V srdci Griotte je šťavnatá středomořská višeň ponořená do lahodného likérového středu a zabalená do známé hořké čokolády Kraš.

OPLATKY A TYČINKY

TORTICA Čoko patří mezi nejznámější značky společnosti Kraš. Je určena především pro mladé zákazníky, ale i pro všechny ty, kteří vedou hektický životní styl a často potřebují sladkou svačinku

BANANKO – čokoládou potažený banán je hitem u nejmladších zákazníků, ačkoliv dospělí také nemohou odolat. Podle názoru spotřebitelů klíč k úspěchu Bananka spočívá v „magické kombinaci pěnového středu s banánovou příchutí, který je pokrytý tradiční čokoládou Kraš„.

 

BONBONY

KI-KI Karamely – k novým světlým moderním obalům a spoustě nových KI-KI klaunů byly vylepšeny také receptury. Žádné umělé příchutě ani barviva, přídavek ovoce, vitamínů a minerálů. Inovativní KIKI karamely byla vytvořeny pro spotřebitele, kteří se starají o složky v potravinách, jež konzumují. Rozpoznatelné KIKI logo zůstalo původním rysem značky KI-KI, oblíbené mezi dětmi již po řadu generací.

V nabídce následující sortiment:

KI-KI Karamely jahoda – karamely s jahodovou příchutí
KI-KI Karamely tutti frutti– karamely s příchutí tutti frutti

SUGARFREE

S cílem prohloubit vztahy se zákazníky a v souladu se světovým trendem „zdravé výživy“ vyvinula společnost Kraš v posledních letech specializovanou řadu produktů pro lidi, kteří trpí cukrovkou, ale i pro všechny spotřebitele, kteří se rozhodli věnovat zvýšenou pozornost výživě, zdraví a vzhledu. Jedná se o nízkokalorické výrobky, které obsahují sladidla namísto cukru, avšak přesto si tyto pamlsky uchovávají svou chuť. Sugarfree řada se skládá z následujících výrobků:

DORINA Čokoláda mléčná bez cukru

DORINA Čokoláda hořká bez cukru

DIA NAPOLITANKE Ořech – oplatky bez přidaného cukru. Se sladidly.