Výrobky Conte DeCesare

Vítejte na toulkách po labužnických oblastech Itálie s Conte deCesare. Conte deCesare kouzlí pro příznivce italského umění po celém světě nenapodobitelné životní pocity Itálie na Vašem stole. Do širokého sortimentu jsou zařazeny pouze originální výrobky z těch nejlepších regionů země. Tradiční a moderní speciality nabízí pestrý, ale vždy pravý požitek. Protože nic není tak dobré jako originál, to je jednoduchá filozofie Conte deCesare – a to umí požitkáři ocenit. Dobrou chuť!

Ocet balzámový – Conte deCesare octy se těší díky své vysoké kvalitě stále větší oblíbenosti!. Italský balzámový ocet je získáván přírodním fermentačním procesem z vybraných italských vín a zraje ve velkých dubových sudech. Označení výrobku známkou je zárukou vysoké kvality. Jeho typická jemná a delikátní chuť obohatí pokrmy z ryb, masa a zeleniny.

Rajčata loupaná a Rajčata krájená s bazalkou – pro výrobu byla použita pouze pečlivě vybraná zralá rajčata, která byla šetrně zpracována do 12 hodin. Stálé kontroly garantují vysokou kvalitu. Díky extra husté vlastní šťávě jsou Conte deCesare rajčatové výrobky výtečnou přísadou Vašich italských specialit. Výrobek obsahuje tři druhy zralých červených rajčat od nejlepších dodavatelů. Kousky rajčat v extra husté rajčatové omáčce jsou ochuceny ručně přebíranou bazalkou a oreganem. Výrobky jsou vhodné k přípravě omáček nebo na pizzu. 

Pesto s bazalkou – vyrobené z oleje, bazalky a piniových oříšků. Hotová omáčka z pečlivě vybraných ingrediencí na všechny druhy těstovin, k ochucení pizzy. Originální italská směs na pečivo a italské předkrmy. Pesto zřeďte trochou vroucí vody a přelijte jím těstoviny nebo gnocchi.